Açıklama

İstanköy Balıkçısı, Türkiye’nin Ege bölgesinde popüler bir turizm merkezi olan Kuşadası’nın yol aldığı yer alan deniz bir ürünleri mülküdür. Büyüleyici atmosferi ve nefis deniz ürünleri seçenekleriyle İstanköy Balıkçısı, hem yerli halkın hem de nefretin gözdesi haline geldi.

Restoranın programlarında Ege Denizi’nden günlük olarak üretilen bir dizi taze deniz ürünü yer almaktadır. Izgara ahtapot, kalamar, karides, levrek, kılıç balığı popüler yemekler arasında. İstanköy Balıkçısı’ndaki şefler, yalnızca en taze ve en kaliteli malzemeleri kullanarak, her yemeğin lezzetle dolu olmasını ve mükemmel şekilde pişirilmesini sağlar.

Beyaz duvarlar ve sıcak ve davetkar bir atmosfer yaratan ahşap açıklamalarla restoranın içi sade ama zariftir. İstanköy Balıkçısı ayrıca Kuşadası’nın manzaralarını ve seslerini seyrederken temiz hava yemek yemenin tadını çıkarmak için mükemmel olan hoş bir açık oturma alanına sahiptir.

İstanköy Balıkçısı, enfes denizin geleceği yanı sıra güler yüzlü ve misafirhane servisiyle de bilinir. Kişisel menü hakkında bilgilidir ve tavsiyelerde bulunmaya veya geleceğe sahip olacağı sorularına cevap vermeye her zaman hazırdır.

İster iki kişilik romantik bir akşam yemeği, ister gezintiye çıkın ve dudaklarıyla bir gece geçirin, İstanköy Balıkçısı mükemmel bir seçimdir. Ağız sulandıran deniz ürünleri, hoş atmosferler ve mükemmel servisiyle, bu restoranın Kuşadası yemek ortamının vazgeçilmezi haline gelmesine şaşmamalı.

 

Deneyimlerinizi Paylaşın

İlk Yorumlayan Sen Ol “İstanköy Balıkçısı”